Leden 2009

Doufám, že jen pocit

30. ledna 2009 v 13:02 About me
Od té doby co navštěvuju blog grasswidow tzn. od neděle, mám pocit (není to jen pocit), že jsem "tlustá", takže jsem se dala do cvičení:-D Jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží.

Snad už ok:-)

30. ledna 2009 v 9:28 About me
S mou láskou jsme to na druhý den urovnali. Doufám, že už se nebudeme tolik hádat. Včera jsem ho hned po škole jela navštívit. Jeden kamarád mě přesvědčoval, že k němu nemám jezdit, že jeho prý mám raději..to tak:-D Nakonec jsem nastoupila do autobusu. Ještě ve škole jsem mu psala, kde mají zvonek, jelikož jsem u něj ještě nikdy nezvonila a to už jsem tam byla milionkrát. Odepsal mi, že busem pojede i jeho sestra, že můžu jít s ní. Taky jsem to udělala. Cestou k nim jsme si povídaly. Tolik jsem se bála, že si s ní nebudu mít, co říct. Vždyť jsem s ní pořádně mluvila naposledy před rokem na Silvestra. Můj drahý marod byl znuděn, aspoň to tvrdil. A měl nějakou smějící se náladu, která se mi opravdu líbila. Asi 3 krát jsem u něj brečela, jelikož mi řekl, že mi pořád něco vadí. Taky byl mírně naštvaný, že u něj nechci jíst. Stejně jsem to nakonec snědla a vypila úplně boží banánový koktejl.:-) O půl 7 se mnou chodí vždy na bus, včera ale poprvé nešel, tedy šel, ale jen nějakých 20 metrů. Na zastávku jsem zvládla dojít, i když mě mírně polekala kočka, která chodila po střeše auta, no kdyby se to můj drahý dozvěděl, určitě by se mi smál.


Udělala jsem blbost

26. ledna 2009 v 16:59 About me
Už jsem to nějak nezvládla, do 1 v noci jsem kvůli němu brečela, vůbec jsem to nedávala.
A dnes ve škole jsem mu řekla, že se chci rozejít, že už se nechci dál trápit. On se mě zeptal, jestli je to vše. Jsem mu na to řekla, že ano a šla jsem. Prostě jemu to bylo úplně jedno, ale bylo vidět, že má slzy v očích. Pak jsem mu psala sms, že jsem udělala blbost, které budu do konce života litovat, a že bych chtěla vrátit čas. Odepsal mi, že čas vrátit lze když se chce. Já ale nevím jak, já prostě nevím co dělat. Nevím, jestli se něco změní, nebo to bude pořád stejné. Mě nebaví denně kvůli němu brečet, jen proto že na mě kašle. Vždyť se pořád jen hádame a on se pokaždé urazí a za vše můžu já. Takhle už to trvá měsíc. Stále jsem doufala, že se něco změní, že je to jen špatné období, ale bohužel žádná změna. Spíš mám pocit jakoby to bylo den ode dne horší. Život si bez něj stejně nedokážu představit. :-(


Nevím co dál:-(

25. ledna 2009 v 18:10 About me
Poslední dobou..vlastně už měsíc, je úplně vše špatně.
A já nevím, co s tím. Proč mi to dělá, proč se ke mně tak chová?

Cítím se sama..

Kde je?
Proč tu není se mnou?
Proč mi nepomůže, když si nevím rady?
Proč je mu vše jedno?

Kašle na mě..