Srpen 2009

31. srpen

31. srpna 2009 v 10:43 About me
Ahoj :-)

Včera jsem si do půl 1 četla o Marylin. Ráno jsem se vzbudila kolem 9. hodiny a zjístila, že mě pobolívá v krku a mám mírně ucpaný nos. Prostě co víc si přát. Teď mě bolí hlava, takže bych si šla nejraději lehnout. Sestra chtěla jet do města si nakoupit ještě pár věcí do školy, jenže mě se nikam nechce. Asi to necháme na zítra. Už se vidím, jak budu v 6 hodin ráno vstávat.

Snídaně: jogurt Dobrá máma banánová, 4 sušenky Bebé

Svačina: nic

Oběd: houbová polévka

Svačina: hromada švestek, maso s rýží, okurkový salát

Večeře: jablko, 2 křehké chleby se sýrem a šunkou, rajče

Pití: neznámý čaj xD, zelený čaj

Kolem půl 2 se tu stavil Matěj. Vzali jsme psa a segru a šli jsme se projít po naši vesnici. Teda on začal říkat, že tu máme zoo. xD Jelikož jsme šli kolem našeho JZD k rybníku a přitom jsme jedli švestky. Boží no..akorát jsem se koukla na náš nový rozvrh hodin, fakt nádhera. Dvakrát týdně do půl 4.

Lepší to být už ani nemůže. Mám zvýšenou teplotu 37,6°C. Je to na nic. :-(

30. srpen

30. srpna 2009 v 21:03 About me
Zdravím :-)

Dneska byl fajn den. Ráno jsem začala číst knihu Vražda Marilyn Monroe, jelikož jsem o ní viděla film a zaujal mě. Jen jsem ho ještě nezkoukla celý, jelikož trvá 4 hodiny. Asi ve 2 hodiny jsem se segrou jela do Kopřivnice na kole (10 km) za Matějem a Hankou. Daly jsme si kola k ní do "sklepa" a společně se vydali do Štramberka, kde jsme si koupili štramberské uši a šli na Bílou horu, kde je rozhledna. Kolem 7 jsme se vrátili domů a teď si píši s kamarádem na icq.

Snídaně: Dobrá vláknina, mléko, koláč

Svačina: koláč

Oběd: zeleninová polévka, maso s rýží

Svačina: pár štramberských uší

Večeře: rohlík obalený ve vajíčku :-(, 2 rajčata

Pití: slazená minerálka

29. srpen

29. srpna 2009 v 9:18 About me
Ahoj :-)

To počasí je na nic. Chtěli jsme jet s Matějem, Hančou a se segrou lézt po skále. Jenže v tomhle počasí se to fakt nedá. Včera jsem zase nemohla usnout, jelikož jsem spala přes den. Za to ráno jsem byla vzhůru už od 8 a tak jsem si zašla do vany. Za chvíli bude škola. :-( Už jsem navštívila jejich web, kolárna zatím nebude fungovat, takže ani do školy jet na kole nemůžu.

Snídaně: jogurt Diet, Emco mysli

Svačina: jogurt Dobrá máma banánová

Oběd: 2 rohlíky se šunkou

Svačina: koláč

Večeře: 2 rohlíky se šunkou, 2 bonbony z bonboniéry

Pití: rybízová šťáva

Ano přiznávám, je to hrozný jídelníček. Neukamenujte mě za něj. Všechno napravím.

28. srpen

28. srpna 2009 v 9:50 About me
Ahoj :-)

Vůbec nemám chuť se sem vypisovat. Mám už od včerejška nějakou divnou náladu.

Včerejší jídelák:

Snídaně: jogurt Diet, hroznové víno, musli

Svačina: nic

Oběd: gulášová polévka, těstoviny s omáčkou a masem

Svačina: 2 tvarohové dezerty, hroznové víno, kousek čokolády

Večeře: nic

Pití: voda

Dnešní jídelák:

Snídaně: Dobrá vláknina, mléko

Svačina: 2 bonbony z bonboniéry

Oběd: zapékané brambory

Svačina: 2 zákusky, jablko

Večeře: 1,5 chleba obaleného ve vajíčku

Pití: granko, voda, ribízová šťáva

27. srpen

27. srpna 2009 v 12:00 About me
Ahoj :-)

Pardon, že jsem se včera neozvala, ale vůbec nebyl čas. Dopoledne jsem šla se svou spolužačkou (Bárou), kterou jsem neviděla celé prázdniny k ní domů, uvařila mi oběd a koukaly jsme se u ní na Rrrr. Po 3. hodině jsem se sešla s kamarádem. Prošli jsme skoro celou naši vesnici, byli jsme spolu přes 4 hodiny a pořád jsme měli o čem kecat. Byla sranda, má hezký úsměv. xD Jsem mu o sobě řekla ty největší blbosti, kdo ví, co si teď o mě myslí. Začal mi říkat "malá objevovatelka světa" xD. O půl 8 jsme se rozloučili a já šla stavět stan. Kolem 9. hodiny dorazila Bára a šly jsme ven. Kecali jsme s pár lidma a nakonec nás jeden kluk, s kterým se ani neznám zavezl domů. Pak jsme asi do 12 kecaly s kámoškama poblíž mého baráku.

Snídaně: Dobrá vláknina s mlékem, rohlík, sýr, salám, kečup

Svačina: nic

Oběd: špagety s tuňákem

Svačina: nic

Večeře: chleba obalený ve vajíčku, pár bonbonů

Pití: ribízová šťáva

25. srpen

25. srpna 2009 v 13:57 About me
Ahoj :-)

Včera se jelo na kole hrozně. Jelikož to bylo pořád do kopce, ale tak nakonec jsme těch 25 km zvládli za dvě hodiny. Ehm na chatě jsme první hráli člověče nezlob se, jelikož Matěj jel ještě domů pro pití a dort. Vrátil se kolem 8 hodiny. Jsme s Hančou rozdělaly oheň, divím se, že hořel. xD Opekli si párek a začali ho zapíjet. S Matějem jsme byli mírně v lihu. No já nakonec dvakrát zvracela. Bylo boží vidět točící se hvězdy na nebi. xD Podrobnosti vynechám. Ráno jsem se probudila a u postele byl lavor. xD Ani nevím, jak se tam dostal. Jakože už nikdy víc. Vstala jsem už v 6 hodin. Na snídani jsem si dala brambůrky a v 11 jsme jeli domů. Dali jsme to za hodinu a 18 minut. xD Schůzku s kamarádem jsem zrušila. Nechci, aby mě viděl po tom stavu. xD

Snídaně: brambůrky, pár bonbonů Toffifee

Svačina: nic

Oběd: rýže a kuřecí maso

Svačina: 2 bonbóny z bonboniéry

Večeře: banán, Dobrá vláknina s mlékem, 2 kousky bábovky

Pití: Magnesia, čaj

Hold takhle vypadají mé jídelníčky, když nejim zdravě a kašlu na hubnutí.

24. srpen

24. srpna 2009 v 8:20 About me
Ahoj :-)

Dnes mě mamka vzbudila už před 6. Najednou stála v mém pokoji a já se ji šíleně lekla. Nemohla najít klíče od chaty, na kterou dnes máme jet slavit. Takže jsem v 6 hodin vstala, snědla asi 4 druhy zákusků a šla si zase lehnout. V posteli jsem poslouchala mp4 a v 7 hodin jsem vstala, protože jsem už nedokázala usnout a teď se mi chce spát. Klíče jsem nakonec našla u babičky. Po obědě máme sraz a pojedeme na kolech na 25 km vzdálenou chatu (Rožnov pod Radhoštěm). To bude. Se strašně těším. Večer budeme opékat a pít. Matěj prý i něco pekl. Nj s mým hubnutím to jde totálně z kopce. Vše to během 3 dní naberu zpět. xD Od září se bude hubnout líp. Zítra se vám ozvu, nevím v kolik hodin. Budeme ponocovat a se vstáváním to bude hrůza a ještě cesta zpět na kolech no jej. Odpoledne se chceme sejít s jedním kamarádem, kterého jsem live ještě neviděla, ale už 4 roky si píšeme přes icq. Uvidíme, jestli to výjde.

23. srpen

23. srpna 2009 v 18:23 About me
Ahoj :-)

Hrůza s těma oslavama. xD Včera jsem tak trošku pila, nemohla jsme usnout. O půl 3 v noci jsem dostala hlad a tak jsem se šla najíst, což jsem udělala poprvé v životě. Dnes jsme šly se segrou 2 km na bus, odkud jsme jeli na pouť. Tam nás čekali Hanka s Matějem. Poslední jídlo jsem měla o půl 3 v noci. První jsme šly s Hančou na kladivo. No hnus jak se to točilo vzhůru nohama. Pak jsme si dali cukrovou vatu a na to barevný popcorn. Potom nás napadlo jít do Kauflandu a koupit nějaký chlast. Vybrali jsme višňový Squash, který je nehorázně sladký a ve třech jsme to vypili v nějakém dětském parčíku. Předtím jsme se ještě stavili k DDM, kde měli sraz lidi z táboru. Chvilku jsme tam pokecali a šli. Nakonec jsme šli na Vaňův kámen, kde jsme kecali a jedli marcipán a pendrek. Těším se na zítra. Jedeme na kole asi 25 km k nám na chatu, kde budeme s Matějem, se segrou a s Hančou spát. Teda ona tam bude s námi slavit narozky. Ehm opět budeme pít a opékat. A sakra už třetí den po sobě piju. Divím se, že nám to naši povolili.

Snídaně: nic

Svačina: nic

Oběd: cukrová vata, barevný popcorn, marcipán, pendrek

Svačina:

Večeře: bramborový salát, řízek, hromada chlebíčku, buchta

Pití: Magnesia, Squash

Já vím jídelníček je hrozný, včera byl ještě horší a zítra to taky bude hrůza. Nechci vidět to číslo na váze. xD Pak už zase budu jíst normálně. :-)

22. srpen

22. srpna 2009 v 20:31 About me
Ahoj :-)

No hrůza. Ani se mi nechce vám to tu psát. Matčina oslava byla boží jako vždy..teda až na to jídlo. Nejvíc jsem si užila s mou 3,5 letou sestřenkou, je to fakt zlatíčko. Jídelníček psát nebudu. Nebyl zdravý a bylo toho hodně. xD Zítra mě čeká ta pouť, tak se těším. :-)

21. srpen

21. srpna 2009 v 18:59 About me
Ahoj :-)

Ach jo škola se blíží. Vůbec se mi do ni nechce. :-( Dnes se u nás doma celý den peklo. Bože to zase bude zítra jídla. Zrovna se koukám na Dobu ledovou 3..ehm docela sranda.

Snídaně: jogurt Diet, banán

Svačina: nic

Oběd: polévka se zelím

Svačina: 2 jogurty Diet

Večeře: celozrnný rohlík se šunkou, jogurt Diet xD

Pití: voda

20. srpen

20. srpna 2009 v 16:18 About me
Ahoj :-)

Dnes se mi vůbec nechtělo psát článek. Teda spíš není, co napsat. Do konce prázdnin už budu jen doma a mírně se nudit. V sobotu má mamka oslavuje 40.tiny i když je měla už před 14 dny, ale až teď má část rodiny, kterou pozvala čas. Takže budou zase hody, prostě hromada jídla. :-( V neděli chci jít s kámošem a se segrou na pouť, máme v plánu si dát cukrovou vatu, kterou jsem už strašně dlouho neměla, tak snad to výjde. V pondělí chce kámoška slavit narozeniny. Ehm sice ona o tom neví, ale za ní to plánuje její kluk. xD No docela sranda. Takže jak vidíte mé hubnutí nebude stát za nic. :-(

Snídaně: Dobrá vlánkina,mléko

Svačina: nic

Oběd: polévka se zelím, brambor a rybí prsty, červená řepa

Svačina: jogurtový nápoj, hroznové víno, broskev

Večeře: 2 celozrnné rohlíky s ovčím sýrem (hrůůůza)

Pití: voda, Granko

Hřích: pár pistácií

19. srpen

19. srpna 2009 v 8:23 About me
Ahoj :-)

Jen co jsem napsala název článku, vzpomněla jsme si, že mi přesně za měsíc bude 17. :-( Včerejší den byl velice zajímavý. Mám z něj strašně smíšené pocity. Večer jsem si 3 hodiny v kuse psala s jedním kamarádem, ehm takhle jako on mě už pěkně dlouho nikdo nerozesmál. Škoda jen že se tu o tom nemůžu více rozepsat, jelikož na můj blog chodí i lidé, kteří mě znají a jedné osobě by to asi ublížilo. O půl 10 večer jsem si šla lehnout a usla jsem až ve 12. Pořád jsem o včerejším dni musela přemýšlet a přitom jsem poslouchala staré hity.

Snídaně: Dobrá vláknina, mléko

Svačina: hroznové víno, trocha Joghurt drinku xD

Oběd: hrachová polévka, špenát s párkem (se mi nechtělo dělat volské oko xD)

Svačina: švestkový koláč, hroznové víno

Večeře: 2 rohlíky s lučinou a šunkou

Pití: voda

Ehm hold mám dneska pořád hlad...

18. srpen

18. srpna 2009 v 11:23 About me
Ahoj :-)

Už včera jsem si chtěla dát ovocný den, ale u oběda jsem s tím sekla. Takže mě napadlo, že bych si ho mohla dát dnes. Jenže ráno jsem si stoupla na váhu a váha je stejná, jako než jsem odjela na Slovensko. Takže jsem spokojená, jelikož před tím byla o dvě kila větší. xD Jo během necelých 3 dní vzrostla o dvě kila. Už se pomalu dostávám i do mého menšího pravidelného cvičení. Dnes ráno mi babička navrhla, že bych mohla jet za tetou do Zlína a být tam s bratrancem. No moc se mi tam nechce.

Boží no. Ráno si tu v pohodě píšu článek a před mým barákem stojí kámoš. Heh přijel za mnou neplánovaně. Teda spíš já si myslela, že si dělá na icq srandu. A tak jsme se šli projít. Hh procházeli jsme se skoro dvě hodiny, takže jsem nestihla ani posnídat. Au a z žabek mám teď na nohách puchýře.

Snídaně: nic

Svačina: nic

Oběd: brambor se sekanou, 2 rajčata

Svačina: hroznové víno

Večeře: celozrnná bageta, lučina, šunka, 4 rajčata

Pití: Magnesia, zelený čaj

17. srpen

17. srpna 2009 v 17:29 About me
Ahoj :-)

Včera jsem si myslela, že jsem natolik unavená a že hned usnu. Bohužel se tak nestalo a já opět asi do 11 poslouchala mp4. Ráno jsem se vzbudila už o půl 8, vstávaní jsem zavrhla a tak jsem spala do půl 9. Nic se mi nechtělo dělat, takže jsem se zmohla jen na vysávání a vynesení koše. xD Chvilku jsem se opalovala a pak se koukala na Osobního strážce. Teď venku prší a mě bolí hlava. :-(

Snídaně: hroznové víno

Svačina: 2 broskve

Oběd: sekaná s bramborem

Svačina: jogurt Diet, hroznové víno

Večeře: jogurt Diet, hroznové víno

Pití: Magnesia

Sobotní jídelníček

17. srpna 2009 v 11:46 About me
Spíše k pobavení - děs a hrůza xD


Snídaně: jogurt Diet, banán, 3 kousky bábovky

Oběd: 2 řízky, 2 chleby

Svačina: vodový nanuk, 0,5 l kofoly

Večeře: 2 kousky bábovky, tyčinky, arašídy v čokoládě, arašídy v těstíčku, malý řízek

Večeře 2: 4 malé párky, chléb, kečup

Pití: slazená minerálka

Slovensko- Malá Fatra

17. srpna 2009 v 10:53 Mé fotky
Slíbené fotky :-)

15-16.srpen

16. srpna 2009 v 20:50 About me
Ahoj :-)

Konečně jsem doma ze Slovenska (Malá Fatra). Bolí mě nožky. xD V sobotu jsme celý den chodili po Jánošíkových dierách. Bylo boží to jít i se psem. Všude tam byly žebříky a řetězy. Ubytovaní jsme byli v kempu Nižné kamence. Musím pochválit jejich sprchy a wc. Fakt luxus, úplně nové. Ve stanu se spalo poměrně blbě, každou chvíli jsem byla vzhůru, kemp byl totiž poblíž hlavní cesty. K ránu mi ve spacáku bývala zima. Sem tam mě hřál pes. Dnes jsme se vyvezli kabinkovou lanovkou a pak šli na horu do výšky cca 1700 m. Po cestě jsme pořád jedli borůvky. Cesta dolů byla děsná, jde se hůř z kopce než do kopce. Nohy mám z pohorek samý puchýř. Jídlo raději nekomentuju, však znáte to, řízky s chlebem to jistí. (vlastně i koláče a bábovka) Nedivím se, že mám teď děsně tlusté břicho. xD Časem sem dodám i fotky.

14. srpen

14. srpna 2009 v 11:09 About me
Ahoj :-)

Začíná mě štvát, jak každy večer nemůžu usnout. Včera jsem do 1 v noci přepínala rozhlasové stanice. Dnes jsem vstala kolem půl 10, vzala si snídani a sedla si k tv. Potom jsem přešla k pc. Odlakovala si nehty, pilovala je, trhala si obočí..no čeká mě toho ještě dost. xD Za chvilku půjdu do vany, potom si znovu nalakuju nehty, zkrátím si ofinu a začnu se konečně balit. O půl 2 dorazí taťka domů a všichni máme být připraveni na cestu. Čekají mě dvě hodiny a půl strávené v autě. Musela jsem si nabít mp4, ať mám v autě co poslouchat. Zjístila jsem, že mě komár štípl už i na oční víčko, jakoby nestačilo, že mám komáří štípance skoro všude. Tak se tu mějte hezky. :-) V neděli večer se snad ozvu.

Snídaně: jogurt Diet, banán, jablko, hroznové víno

Svačina: nic

Oběd: gulášová polévka, brambor se sekanou, ribízovo-angreštový kompot

Svačina

Večeře:

Pití:

The Noisettes - Never Forget You

13. srpna 2009 v 19:41 Miluju
Včera jsem si oblíbila tuhle písničku. Nikdy jsem od této skupiny žádnou písničku neslyšela, vlastně tu skupinu vůbec neznám.


Sbohem moře..

13. srpna 2009 v 17:57 About me
Začínám si myslet, že příští rok nepojedu k moři, ale opět stanovat. Letos jsme si koupili stan, ne že bychom doma stan neměli, ale ten byl děsně velký a starý. K moři jsme nejeli, jelikož taťka neměl dostatek dovolené a když ji zrovna měl, tak jsme se segrou byly na táboře. Rodinou dovolenou si ale nechtěl nechat ujít, i když jen na pár dní. Tak jsme se vydali stanovat na jižní Moravu. To bylo ještě v pohodě. Zítra jedeme stanovat znovu, jen na víkend. Jedeme na Slovensko do kempu poblíž Terchové, myslím že se jmenuje Nižné Kamence. Taťka dnes už pořídil i kempové židličky a stolek a taky nový spacák, jakobychom jich neměli doma dostatek. Prostě boží a aby se ty židličky a stolek využily, tak určitě budeme stanovat i příští rok. Sbohem moře..

Zítra dopoledne se začnu balit. Mám si vzít teplé oblečení, jelikož je to pod horama a celý den budeme lozit po horách. Jo podzim se hold blíží. :-( Bereme i psa, to zase bude. Doufám, že mi nebude ve stanu zima. Na druhou stranu se i těším. Nebudu se nudit, zasportuju si, odpočinu (odpočívám už měsíc a půl) xD a poznám zase kousek světa.