Listopad 2009

25. listopad

25. listopadu 2009 v 18:40 About me
Ahoj :-)

V úterý jsem se zúčastnila školního volejbalového turnaje mezi třídama. Přihlásilo se 8 tříd. První zápas jsme remízovali a zbytek prohráli. Myslím, nebyla jsem tam až do konce, takže ani nevím, kolikatí jsme skončili. Cílem bylo se zúčastnit. Loni jsme se jako třída úplně ztrapnili. Aspoň byla sranda.
Taky jsem měla dvě hodiny tělocviku. Konečně nějaký pohyb. A v biologii mě profesorka vyzkoušela. Dostala jsem za 2.
Dnes po škole jsem jela do NJ. Mamka mě tam čekala. Koupila jsem si šaty na kolonu. Jsou světlé fialové, dlouhé, korzetové s krinolínou. K tomu jsem si pořídila "náhrdelník" a náušnice. Už bylo na čase.
Mé hubnutí není nijak slavné. Zrovna teď tu jím arašídy.

Nejezděte na návštěvy

23. listopadu 2009 v 19:44 About me
Ano ano..jak už název článku napovídá o víkendu jsem byla na návštěvě u strýce. V sobotu ráno jsme jeli na chatu, kde jsem půl dne hrabala listí a vozila ho v táčkách do lesa. Potom pro nás přijel taťka a zamířili jsme do Trojanovic. Taťka tam pomáhal strýcovi stavět seník a taky příbytek pro ovce. Mé mále sestřenky nám otevřely dveře a já si s něma 5 hodin hrála! Prohrabali jsme snad celý jejich pokoj a ke konci ty dvě dělaly malou módní přehlídku. xD Toto samozřejmě není důvod, proč na návštěvy nejezdit. Jen co jsem opustila jejich pokoj a usadila se v obýváku k televizi a taky poslouchala o čem si naši povídají, snědla jsem skoro vše co bylo na stole. Byste nevěřily, jak jsem byla přecpaná. Už nikdy víc. Od neděle jsem si tedy opět řekla, že se dám do hubnutí. V neděli se mi to, ale nepodařilo. Na icq jsem s kamarádem uzavřela menší sázku. Pokud shodím do Vánoc 4 kila (což nehrozí), tak on si najde holku. Dnes už můj pokus byl o trošku lepší, ale stále to není ono. Je to taky tím, že mi mamka na svačinu chystá bílý rohlík s máslem a sýrem. Zeleninu nejím vůbec, pokud nepočítám zelí v polévce. Musím se do toho zase ponořit. Mé břicho totiž vypadá hrozně!

20. listopad

20. listopadu 2009 v 17:33 About me
Ahoj holky :-)

Po delší době se ozývám. Ne že bych na vaše blogy nechodila, ale psát se mi sem vážně vůbec nechtělo. Spíš ani nebylo o čem, když teď na hubnutí opravdu úplně kašlu. Už týden jsem neposilovala břicho na mém stroji. Jím si co chci. Divím se, že váha nestoupá, ale mé břicho vypadá hrozně. V pondělí jsem začala sledovat seriál Gossip girl. Sledovala jsem ho 10 hodin v kuse. V úterý jsem shlédla o pár dílů míň. Celkově jich mám za sebou něcé málo přes 30. Ještě mi jich zbývá asi 15. Ve středu jsem měla třídní schůzky, které nedopadly zrovna moc slavně. Bude se muset víc učit. Chtěla jsem pozvat Matěje a Hanču na mou kolonu, ale Matěj má v ten den stužkovák. Stejně bych tam na ně vůbec neměla čas. Šaty na kolonu stále nemám. Chtěla jsem si je jet dnes koupit, ale mému taťkovi se nikam jet nechtělo. Příští týden si je už fakt koupit musím. Už mi 2x psal sms můj taneční partner, jaké barvy ty šaty budou, aby si mohl koupit stejné barvy košili, ale já mu neodepsala. Tuto neděli naštěstí taneční nejsou. Zítra mám jet s našima na chatu hrabat listí. Vůbec se mi tam nechce.

15. listopad

15. listopadu 2009 v 20:42 About me
Ahoj :-)

Až teď jsem se odhodlala vám napsat. Ráno jsem vstávala až o čtvrt na 11, takže jsem se konečně vyspala. Celý den jsem strávila sledováním tv a byla na pc. V 5 hodin jsem měla taneční. Opět jsme opakovali a naučili se quick step. Já tam málem hodila mrchu. xD Někdo mi přišlápl nohu a mě se rozjely. Ještěže mě ten tanečník pořádně držel, jinak bych skončila fakt na zemi. Ti co byli kolem měli samozřejmě dost. Na kolonu si máme sobě navzájem koupit nějaký dáreček. Co byste koupili klukovi? Nemá to být k jídlu. xD My dostaneme červenou růži a taky nějaký dáreček. Zítra budu opět relaxovat. Mám totiž ředitelské volno, chudák segra musí do školy. Vidím to na to, že začnu sledovat Gossip girl. Všude na blozích o tom čtu, tak ať jsem taky v obraze. Viděla jsem kdysi pár dílu na slovácích, ale pak jsem to sledovat přestala. Nevím, jestli teď mám jít sledovat Superstar nebo rovnou do postele.

Snídaně: nic

Svačina: nic

Oběd: kuřecí vývar, guláš se třemi knedlíky

Svačina: vyjídala jsem kuřecí maso z guláše xD

Večeře: kousek pizzy

Pití: minerálka, čaj


14. listopad

14. listopadu 2009 v 19:08 About me
Ahoj :-)

Včera jsem byla na tom Bažanťáku. V 5 hodin jsme vyzvedli Hanku a jeli do Rožnova. Tam nás čekal Matěj, přesedly jsme do jeho auta a jeli k němu domů. Chvíli jsme kecali v pokoji a pak jsme s jeho bratrem a mamkou jeli do Zašové. Začáteční program mě absolutně nebavil, jelikož jsem přes jednu holku skoro nic neviděla. V 9 hodin program skončil a začala afterparty. Matěj vytáhl flašku a začalo se pít. Rychle mi to stouplo do hlavy a já stála na parketě a tančila. Kolem půl 12 jsme si to zamířili do místnosti se zákazem vstupu, kde měli čtvrťáci oblečení a lehli si na kostýmy na zemi (původně jsme se šli jen napít něčeho nealko). Pořád tam někdo chodil. Takže jsem se rychle začala seznamovat. xD Pořád jsem se někoho ptala na jméno. Stejně si jich teď pamatuju jen pár. Nějaký Mirek si lehl vedle mě, dal mi ruku pod hlavu a zahříval mi mé studené ruce. Celou dobu se o mě starala Hanka, která toho moc nevypila. Po nějaké té hodince ležení jsme vstali, Matěj a Mirek mě vedli ven, kde jsme se nadýchali čerstvého vzduchu a šli zase zpět. Nezdá se mi, že bych toho vypila moc. Jeden kluk se nade mě naklonil, já prohlásila, ať se otočí jinak, že ho vidím vzůru nohama a on tam začal dělat stojku. Slečna barmanka se ptala Hanči, jestli jsem v pořádku. Nějaký kluk mi dával pít Coca colu. Nezdálo se mu, že to chci pít v leže tak se mě snažil posadit. Jedné paní profesorky jsem se ptala na jméno. Pak jsem se i Matějova bratra ptala, jak se jmenuje. xD Přitom to vím, on řekl, že jeho jméno začíná na M, první co mě napadlo byl Matěj. S Hankou jsme šly ještě tančit na pódium, kde jsem zakopla o repráky.xD Nakonec jsem tam toho Mirka objímala. Jsem ho nechtěla pustit, šel totiž spát do auta. Taky se tam objevil kluk, který znal mé příjmení a já totálně nechápala. O půl 3 přišel nějaký kluk, že chce ty bundy na kterých ležíme a tak jsme se přestěhovali, vzali spacák a šli spát do sálu. K ránu jsem se třepala zimou. Vstali jsme o půl 8, sotva jsem se vzbudila už tam někdo pořvával z balkónu mé jméno, pak se na mě jeden přišel podívat. Prostě hrůza. Takhle jsem se opila po druhé v životě. Mé špičky od bot jsou totálně odřené. Nevím, co jsem s něma dělala. Ráno jsme jim trochu pomohli s úklidem a v 10 hodin pro nás přijel Matějův taťka. Do 12 hodin jsme byli u něj doma, kde jsme se zmohli jen na ležení. Pak jsme šli k jeho tetě. Matěj tam šel spravovat notebook a my si lehly do chatky, kde jsme nakonec i usly. Ve 4 hodiny pro nás přijel můj taťka. Doma jsem šla hned do vany a už se těším až se pořádně vyspím. Za celý den jsem snědla jen pár sušenek a před chvilkou jsem snědla rýži s kuřetem a popcorn.

12. listopad

12. listopadu 2009 v 16:58 About me
Ahoj :-)

Celý týden si píšu sms s mým tanečním partnerem. Po spolužačce chtěl, ať s ním jede na motorce do Sedlnice a ukáže mu, kde bydlím. Jelikož celý týden prší, tak to nevyšlo. Ani nevím, jestli chci, aby se z ničeho nic objevili před mým domem. Co bych s nima podnikla v takové zimě? Obzvlášť když v naší vesnici absolutně vůbec nic není. A pozvat je dovnitř? Ani nápad! Co bych s něma dělala u mě doma? Prostě se to zavrhuje. A už vůbec nevím, na co potřebuje vědet, kde bydlím.
Dnes jsme v angličtině dostali předběžnou přihlášku na školní zájezd do Londýna. Cena je 8 400 Kč. V ceně je zahrnuta doprava, ubytování a průvodce. Tím to končí. Sami si musíme zaplatit vstupné, což ještě neví, kolik to bude přesně stát. Počítají s dalšími 5000 Kč. Před 3 lety je to celkově stálo 16 000 Kč. A to ještě nepočítám kapesné a jídlo na 8 dní. Moc bych si přála tam jet. Rodičům jsem o tom doma ještě neříkala, ale pochybuju, že by mi to zaplatili. Jede se tam koncem března.
Zítra v 5 hodin jedu do Rožnova za Matějem. Pozval mě na Bažanťák, což je přivítání prváků. Oni jelikož jsou čtvrťáci, tak to pořádají. Potom co skončí program se bude pít a nakonec tam v nějaké budově přespíme. Takže si beru spacák. Netěším se až budu spát na té tvrdé zemi. Doma jsem taťkovi oznámila, že mě tam veze a pak pro mě bude muset i přijet. Ještě že on se vším souhlasí.

Snídaně: jogurt, 4 sušenky Bebé

Svačina: bageta (spolužák má babičku, která pracuje v bagetárně a tak nám do školy nosí bagety), kousek jablka, chléb s kuřecím salámem

Oběd: fazolová polévka, brambor s rybou

Svačina: bonbon z bonboniéry, 2 kousky závinu

Večeře: závin

Pití: čaj

11. listopad

11. listopadu 2009 v 19:08 About me
Ahoj :-)

Dnes jsem se opět celý den učila. S mým hubnutím to jde dnes z kopce. Pořád mám hlad. V pondělí a v úterý to bylo v pohodě. Přijela jsem domů ve 4, takže ani nebyl čas na jídlo. Dnes jsem přijela o půl 2 a dopadlo to příšerně. Ani cvičit se mi dnes nechce.

Snídaně: 3 sušenky Bebé, jablko

Svačina: 2 krajíce domácího chleba s Eidamem a šunkou

Oběd: brambor s rybou

Svačina: jogurt

Svačina 2: jogurt s piškoty

Večeře: asi 2 chleby obalené ve vajíčku s okurkou, rajčetem a kečupem, kousek jablka

Večeře 2: fazolová polévka

Pití: čaj, hrnek mléka

Double ring

11. listopadu 2009 v 18:39 Zaujalo mě
Včera jsem si jako vždy prohlížela outfity na lookbooku. Zaujal mě tam tenhle kluk. Teda spíš jeho dvojitý prsten. Nikdy předtím jsem ho neviděla.


A tak jsem ho začala hledat na googlu. Našla jsem jediný obchod, kde ho prodávají. Samozřejmě u nás se nikde sehnat nedá. Nejnižší cena stříbrného prstenu začíná na $50, což je v přepočtu na naše necelých 900 Kč.


Ten s tou mašličkou je opravdu kouzelný. Líbí se vám také tyto prsteny?

10. listopad

10. listopadu 2009 v 17:46 About me
Ahoj :-)

Omlouvám se, že můj blog teď zanedbávám. Blíží se hold čtvrtletí a profesoři chtějí mít do konce týdne napsané známky na bakalářích, takže teď píšeme dost písemek. Příští středu máme třídní schůzky. Domů se vracím až ve 4 a pak se do večera učím, takže na blog není čas.

7. listopad

7. listopadu 2009 v 12:10 About me
Ahoj :-)

Dnes se má sestra chystá s rodiči oslavit její 15.té narozeniny. Babička upekla dort a já se budu snažit odolávat. Už si to nechci kazit, nebo se ze svých 62 kg nikdy nepohnu. Stále mám rýmu a do cvičení se moc nehrnu. Jako vždy posiluju břicho na mém stroji. Chtěla jsem jít ve čtvrtek či v pátek na bazén. Samotné se mi ale nechce a sestru ani taťku se mi nepodařilo přesvědčit. Chtěla bych o nějakém víkendu podniknout nějaký výlet, třeba na hory, ale v tomhle počasí. Nechápu, proč je vždycky přes týden hezky a o víkendu prší. Dopoledne jeli rodiče se sestrou do města. Byla si koupit novou mikinu, si ji asi budu půjčovat. Celé dopoledne jsem byla u pc a prohlížela si blogy a různé internetové stránky o módě. Nějak mě začala zajímat.

Snídaně: jogurt

Svačina: křehký chléb se sýrem Cottage a šunkou

Oběd: kuřecí polévka, brambor se 3 žampióny

Svačina: křehký chléb se šunkou, banán

Večeře: kuřecí polévka

Pití: čaj

Hřích: 3 chlebíčky, brambůrky

6. listopad

6. listopadu 2009 v 19:35 About me
Ahoj :-)

Konečně je opět víkend. Já jsem stále nachlazená. Pořád mě štve rýma. Vyučování jsem měla do půl 12. V 1 hodinu jsem dorazila domů. O víkendu mě čeká učení.

Snídaně: jogurt, 4 sušenky Bebé

Svačina: 2 krajíce domácího chleba s Eidamem a kuřecím salámem, miňonka

Oběd: čočková polévka, špagety s lečem

Svačina: jablko

Večeře: 2 krajíce domácího chleba se sýrem Cottage, 2 plátky šunky

Pití: čaj


5. listopad

5. listopadu 2009 v 18:40 About me
Ahoj :-)

Abych řekla pravdu, tak se mi sem dnes vůbec nechce psát. Ve škole jako vždy nuda. Domů jsem přijela o půl 2. Ve 3 hodiny jsem usla a před chvilkou jsem vstala. Takže celý den v háji.

Snídaně: jogurt, 4 sušenky Bebé

Svačina: jablečný závin

Oběd: čočková polévka, zapékané brambory, salát

Svačina: nic

Večeře: zapékané brambory

Pití: čaj

4. listopad

4. listopadu 2009 v 14:53 About me
Ahoj :-)

Ach jo..rýma mě neskutečně štve. Ve škole jsem si musela půjčit kapesníky, jelikož jsem své všechny posmrkala. Celý den mi jen slzí oči. Ve škole byla poměrně nuda. Domů jsem přijela o půl 2. Za chvilku začnu dělat do aj příběh o Jacku O'Lanterovi, protože to zítra budeme psát jako písemku, tak ať to nevymýšlím na místě. Potřebuju z toho dobrou známku. Taky se musím učit do biologie, jelikož ji zítra máme dvě hodiny. Už aby byl zase víkend. Příští týden budeme psát dost písemek, jelikož se blíží čtvrtletí a profesoři týden předem mají mít zveřejněné známky na bakalářích. Takže mě čeka zase jen učení. :-(

Snídaně: jogurt, 4 sušenky Bebé

Svačina: jablko, 2 krajíce domácího chleba se sýrem

Oběd: čočková polévka, rýže s kuřecím masem

Svačina: kávový jogurt

Večeře: krajíc domácího chleba se sýrem Cottage, plátek šunky a Eidamu

Pití: čaj

Doma se dnes pekl závin, takže ho budu mít asi zítra na svačinu.

3. listopad

3. listopadu 2009 v 16:56 About me
Ahoj :-)

Dnes ráno jsem se probudila s pocitem, že mě bolí v krku. Po půl hodině jsem zjístila, že začínám mít rýmu a že mě bolí i hlava. Tak jsem ráno začala hledat prášky proti bolesti. Naštěstí jsem ani jeden nepoužila. Vše přešlo až na tu rýmu. Nechci být nachlazená. :-( Ve škole jsem měla dvě hodiny tělocviku a ve výtvarce jsem říkala něco o mém obrazu a o tom malíři, který ho namaloval. Dostala jsem za 1. Teď ten výkres bude asi víc jak 14 dní ve škole a až potom ho vyfotím. Včera jsem to nějak nestihla. Vyučování jsem měla do třičtvrtě na 4. Domů jsem se tedy vrátila až ve 4. Hrůza mít dva dny za sebou odpoledka. Vždycky mě to vyčerpá. Konečně jsem se k vám opět podívala na blog. Ještě jsem to od neděle nestihla. Vidím, že nejsem jediná komu vadí, že na blogu zrušili to, které sb přidalo nový článek. Ráno jsem stála na váze. Divím se, že jsem po víkendovce nepřibrala ani gram.

Snídaně: tvarohová Activia, 4 sušenky Bebé

Svačina: jablko, 2 krajíce domácího chleba s máslem a šunkou

Oběd: 3 talíře fazolové polévky (mi strašně chutnala xD)

Svačina: nic

Večeře: sezamový rohlík se 2 plátky šunky, jogurt

Pití: čaj

2. listopad

2. listopadu 2009 v 20:30 About me
Ahoj :-)

Dnes se mi opravdu nechtělo vůbec vstávat. Jsem nevyspaná. Ve škole se nic zajímavého nedělo. Ze školy nás hodila kolem 4. hdiny od splužačky babička. Doma jsem poobědvala, domalovala obraz, udělala menší referát do výtvarky, posilovala břišní svaly a četla si časopis Svět žen. Teď jsem se dostala k pc. Chtěla jsem se dívat na Superstar, ale ještě jsem k ní nedošla. Včera mi přišla od jednoho kluka z taneční (Hájovák) sms. Pozval mě na kolonu (konečně xD).

Snídaně: tvarohová Activia, 4 sušenky Bebé

Svačina: 2 krajíce domácího chleba s máslem a sýrem, jablko

Oběd: kuřecí maso s rýží, řepa

Svačina: nic

Večeře: sezamový rohlík, sýr Cottage

Pití: čaj

1. listopad

1. listopadu 2009 v 18:23 About me
Ahoj :-)

Asi před dvěma hodinama jsem se vrátila z víkendovky. Na taneční jsem se vykašlala, jelikož jsem unavená a nevyspaná. Zašla jsem do vany a teď vám napíšu, jak jsem se celé 4 dny měla. :-)

Ve čtvrtek ráno jsem vstala v 6 hodin a šla do vany. Kolem půl 8 nás taťka zavezl do Kopřivnice. Se sestrou jsme šly Matějovi naproti k autobusu a potom koupit plechovku coca coly, kterou si Matěj zapomněl. O půl 9 jsme jeli vlakem směr Ostrava-Svinov, Opava a Pocheň. Asi 5x jsme přestupovali. Prvním našim úkolem bylo vyfotit po cestě nějakou fotku. Já jsem vyfotila koleje přes mezeru v plexisklu. Ve 12 hodin jsme dorazili do vesničky Pocheň, která má 38 obyvatel. Vedoucí nám představili budovu, ve které jsme byli ubytovaní. Byla to přes 100 let stará vyhořelá hájenka, která byla rekonstruovaná. Uvnitř byla totální zima. Celkem nás tam jelo 22. 18 děcek spalo v jedné místnosti, kde bylo pár postelí a zbytek spal na zemi. My (Matěj, Hanka, sestra a já) jsme si vybrali pokoj pro 3 lidi. Hanča spala s Matějem na jedné posteli. Náš pokoj byl totálně nechutný. Na zemi bylo nad milion mrtvých much, které nám zametli vedoucí a v rohu byla miska s jedem na krysy. Jen co jsme se ubytovali, tak jsme šli ven, kde jsme se sobě navzájem představili a k našemu jménu jsme měli přidat přídavné jméno, které začínalo na stejné písmeno jako naše jméno. Postupně jsme všechny jména opakovali. Potom jsme hráli hru s názvem Noemova archa. Všem zavázali oči a do ruky nám dali papírek s názvem nějakého zvířete. Já jsem byla ještěrka a pomocí zvuku jsem musela najít druhou ještěrku. Druhou ještěrkou byl Matěj, který stál hned vedle mě, takže to bylo v pohodě. Někteří museli vydávat zvuk jako kapr, žížala či žirafa. Hned po této hře jsme hráli hru, ve které byl úkolem chránit náš oheň a uhasit oheň nepřítele vodou, kterou jsme směli přenášet buď v ruce či pusou. Naši nepřátele vyhráli. Večer jsme měli za úkol vytvořit z kartónu štít, který měl nést naši vlastnost z hry na začátku. Jelikož mé jméno začíná na E, tak jsem kreslila na štít eleganci. Což mi zrovna moc nešlo a výsledkem byl červený štít, na kterém byla mašle z růžového toaletního papíru. Spát jsme šli kolem 11 večer.

V pátek ráno jsme měli ranní rozcvičku. Hráli jsme si na pěvecký sbor. Kolem poledne nás rozdělili do dvou týmu. Hned po obědě jsme hráli bojovku s názvem Hrr na ně. 3 hodiny jsme lítali po lese, stavěli pevnosti, chránili je před nepřáteli a bojovali spolu. Tahle hra mě bavila. Stejně jsme zase prohráli. S něma totiž hráli dva vedoucí a s námi jen jeden. Večer jsme měli odpočinkvou hru. Postupně si pro nás vedoucí přišli do pokojů a zavázali nám oči. Posadili nás do místnosti, kde hrála hudba. Asi 20 minut nikdo nepromluvil. Pak nám vedoucí vyprávěli příběh nevidomé dívky, která postupně poznávala svět. A my si to zkoušeli také. Rukou jsme ohmatávali předměty, čichali k vůním, zkoušeli si po slepu něco vymodelovat z hlíny a navzájem se dotýkali rukama. Lehnout jsme si šli kolem 11. hodiny. Matěj a Hanka si lehli ke mě na postel. Do dvou do rána jsme hráli slovní fotbal. Já se nakonec přemístila na jejich hroznou postel, protože bychom 3 na jedné posteli neusli.

V sobotu ráno jsme posnídali a vydali se na výlet. Vlakem jsme jeli do Vrbna pod Pradědem. Šli jsme asi 8 km k hradu Rabštejn. Tam jsme hráli hru Mikrohike. Našim úkolem bylo si vybrat místo (kámen, trávu, list), vyfotit ho a na papír nakreslit nějakou vymyšlenou trasu. Já si vybrala mech. Potom co jsme to dokončili, jsme si opekli nad ohněm párky a vydali se na cestu zpět. Po cestě jsme dostali špagát, kterým jsme měli znázornit něco z minulé hry Hrr na ně a říct, co se nám na ni líbilo a co ne. Kolem 6 hodiny jsme dorazili k našemu ubytování. Po večeři jsme si ukazovali fotky a vysvětlovali naše mapy. Večer jsme si z proutku a vlny vyráběli lapač, který odhání zlé sny. Mě se to zrovna moc nepovedlo. Málo jsem to utahovala. Zkusím si to vyrobit doma. Jen co jsme to měli hotové, tak jsme šli po jednom ven. Já šla první jako dobrovolník. Měli jsme dojít do lesa ke svíčkám, splnit pár úkolů, pověsit náš lapač a vrátit se zpět. Já ten úkol nedodělala, jelikož jsem tu cestu asi moc nepobrala a jelikož jsem neviděla další svíčku, tak jsem se vrátila zpět. Kolem půl noci se vrátil i zbytek mého pokoje a znovu jsme hráli slovní fotbal. Hanka a Matěj se zase uvelebili na mé posteli a já o půl 5 ráno odešla na jejich postel.

Dnes jsme vstali o půl 10, posnídali, uklidili si a vyprávěli si o tom, jak jsme se měli. A jaké akce se chystají na příští rok. Kolem 1. hodiny jsme opustili ubytovnu a vlakem jeli zpět domů. Naši mě a sestru čekali na vlakovém nádraží ve Studénce.

Z této akce jsem si opět odnesla spoustu zážitků, odreagovala se a absolutně zapomněla na školu. Hubnutí jsem vůbec neřešila. Každou chvíli jsem něco jedla. Ať už to byly tyčinky, bonbóny, sušené banány, oplatky, řízky či čokoláda. Naše kuchařka vařila totálně nezdravě. Myslím, že jsem za ty 4 dny nesnědla ani jeden kousek zeleniny či ovoce. V hubnutí bude ale pokračovat dál. :-)