Prosinec 2009

29. prosinec

29. prosince 2009 v 16:19 About me
Ahoj :-)

Až teď jsem se přinutila se vám opět ozvat. Štědrý den byl pro mě jiný, než když jsem byla malá. Už to nemá to kouzlo. Ale i tak jsem se snažila si ho užít. Jak už víte pod vánočním stromkem mě čekaly peníze na školní zájezd do Anglie a pár maličkostí, co jsem si vybrala (silonky s dírama, kabelka, náušnice a náramek, modrý lak na nehty, spona do vlasů). Od babičky jsem dostala triko, spodní prádlo, kosmetiku a peníze. Asi jako každý jsem měla na večeři bramborový salát a kapra, kterého jsem jedla i následující den. Také nás navštívil strýc se sestřenkama, takže se opět jedlo a jedlo. Vždy když jsem se šla dívat k babičce na tv, tak přede mě dala talířek s cukrovím a já neodolala. Pohyb v poslední době není žádný, pokud nepočítám asi 3 hodinovou procházku se psem. Nic se mi nechce dělat. Ráno jsem stála na váze a jsem o kilo těžší. Takže jídlu vyhlašuju VÁLKU! Už žádné cukroví! Tu válku jsem vyhlásila už včera, celý den jsem se držela. Večer jsem šla k babičce k tv a opět jedla cukroví. Dnes se zatím držím. Snad si to zase večer nepokazím.

23. prosinec

23. prosince 2009 v 20:24 About me
Šťastné a veselé Vánoce a mnoho dárečků pod stromečkem :-)
(a nepřejezte se) xD

22. prosinec

22. prosince 2009 v 16:15 About me
Ahoj :-)

Po delší době se zase ozývám. Nevím prooč, ale poslední dobou sem nepíšu. Nějak se mi nechce. Ale vás stále navštěvuju. Hubnout teď opět nehubnu, ale ani nepřibírám. Snad. Na váhu raději nestoupám. Doma se stále peče cukroví, ale já ještě neochutnala. Teda pokud nepočítám sušené švestky s mandelmi v čokoládě. Stejně jsem měla jen 2 kousky. Ani na to cukroví nemám chuť. Spíš jsem v poslední době závislá na jogurtech. Konečně jsou tu vánoční prázdniny. Stále nemám tu správnou vánoční náladu. Vždy jsem se těšila na Štědrý den, ale teď ani moc ne. Vím, že dostanu peníze na zájezd do Londýna a pak pár věcí, které jsem si vybrala sama. Takže žádné překvapení. Ale tak trošku se těším na to, co jsem si sama vybrala. Uklizeno ještě v pokoji vůbec nemám. Vrhnu se na to zítra. Sice dopoledne ještě pojedu do města, ale pak už se do toho dám. A co vy? :-) Co jste si přaly k Vánocům? Máte uklizeno, napečeno?

15. prosinec

15. prosince 2009 v 20:07 About me
Ahoj :-)

Dnes byl takový docela v pohodě den. Neměla jsem už prezentaci do výtvarky, za což jsem byla fakt ráda. V tělocviku jsem šla do posilovny. Domů jsem dorazila opět o půl 4. Sestra má v pondělí a v úterý ředitelské volno a já nic. Ještě k tomu mě dnes bez toho aniž by se mě zeptali, nahlásili na skok přes laťku. Máme totiž v úterý vánoční laťku a já se ji zrovna moc nechci účastnit. Řekla jsem taťkovi, že chci napsat na úterý omluvenku. Mé dnešní posilování mě potěšilo, ale dost hodně jsem si to zkazila jídelníčkem. Je to tím, že skoro vůbec nepiju. Zítra mě čeká písemka z chemie. :-( Babička mi dala nějaké peníze, ať si koupím něco k Vánocům. Asi pojedu v sobotu nakupovat.

Snídaně: chleba se salámem, půlka rohlíku se sýrem

Svačina: mandarinka, půlka oplatky Vlnky, kousek čokoloádového bonbónu

Oběd: zeleninová polévka, zapékané brambory

Svačina: 2 rohlíky, 3 tvarohové jogurty Activia

Večeře: rohlík se salámem

Pití: čaj

Se tomu jídelníčku musím opravdu smát. xD S takovou fakt nezhubnu.

14. prosinec

14. prosince 2009 v 18:30 About me
Ahoj :-)

Už bych chtěla zase víkend. Školu jsem měla do půl 4 a pak jsem šla v té zimě 2 km pěšky domů a zítra mě to čeká zase. Dnes jsem psala písemku z fyziky a slohovku o naší koloně.

Snídaně: čtvrt rohlíku, jogurt Dobrá máma jahodová

Svačina: 2 rohlíky se sýrem a salámem (mamka chystala), 2 mandarinky

Oběd: zapékané brambory, pár lžiček kuřecí polévky

Svačina: nic

Večeře: zapékané brambory

Pití: čaj

Jak vidíte, stále mi to hubnutí nejde.

13. prosinec 2

13. prosince 2009 v 20:09 About me
Dnes jsem měla teda v plánu se učit. Asi v 1 hodinu jsem vytáhla sešit fyziky a snažila se učit. Stejně jsem si opět vytáhla peřinu a spala jsem skoro do 6 hodin. Teda každou chvíli jsem se vzbudila a četla si další stránku z fyziky, ale za chvíli jsem usla znovu. Takže mám pocit, že toho moc neumím. Za chvíli mířím k tv na Superstar.

Nevím proč, ale spousta SB zrušila blog, tak jsem je trošku pročistila a dost jich ubylo. :-( Což je mi líto. Obzvlášť když ani nenapsaly a z ničeho nic blog zrušily. Takže ráda spřátelím s "novými" hubnoucími blogy.

13. prosinec

13. prosince 2009 v 10:50 About me
Ahoj :-)

Vím, že jsem se docela dlouho neozvala. Abych řekla pravdu, ve středu a ve čtvrtek jsem na hubnutí absolutně kašlala. Snědla jsem vše, na co jsem přišla. V pátek večer jsem měla kolonu. Byla úžasná. Tančila jsem i s mým taťkou, což bylo strašné. Tango jsem s ním vzdala. Naštěstí po zbytek večera jsem tančila jen s mým tanečním partnerem. Domů jsem přijela až v 1 v noci. Takže jsem od oběda do té doby vůbec nejedla. Proto jsem ráno na váze měla mých 62 kg. V sobotu ráno jsem jela s kámoškou do města. Byly jsme koupit ty šaty na břišní tanečnici. Připadala jsem si strašně tlustá, když jsem si před její mamkou a ní zkoušela snad milion šatů. Koupily jsme nakonec černé, které mají holé břicho. Takže boží. Do března budu muset fakt zhubnout. Nemůžu tam pak být přede všema polonahá a tlustá. xD Jinak jsem včera celý den až do večera hlídala mé dvě malé sestřenky (4 a 6 let). Docela síla je něčím zabavit. Hrály jsme pexeso, házeli si s balónky, hrály si se psem, lakovaly si nehty, prozkoumaly jsme všechnu kosmetiku, co máme doma a nakonec mě a sestru česaly. xD Dnes jsem zkoukla 12. díl 3. řady Gossip girl a chystám se učit. Absolutně se mi nechce.

Můj taťka natáčel polonézu.

8. prosinec

8. prosince 2009 v 20:49 About me
Ahoj :-)

Mám poměrně špatnou náladu, takže nemám ani chuť sem psát.

Snídaně: 2 rohlíky s tvrdým sýrem

Svačina: jablko

Oběd: rýže s kuřecím masem, zelenina

Svačina: pomeranč

Večeře: 2 krajíce chleba s tvrdým sýrem, kousek rajče

Pití: čaj

7. prosinec

7. prosince 2009 v 18:30 About me
Ahoj :-)

Dnes mi psala kámoška sms, jestli bych ji nešla na maturu. Bude kosmetičkou, takže potřebuje, abych byla její "modelkou". Bude ze mě břišní tanečnice. xD Teda takové je téma. Takže s ní pojedu kupovat i šaty a prý mě tam budou i kadeřnice česat. Docela se těším. Ve škole se nedělo nic zajímavého. Psali jsme nakonec jen z fyziky. Mám tam debilní chybu, která mě štve. Zbytek písemek jsme odložili na příští týden. Fakt boží. Před chvíli jsem dodělala "prezentaci" do výtvarky. Zítra mi odpadá jedna hodina tělocviku. Nevím k čemu je to dobré, když mám stejně vyučování do půl 4.

Snídaně: 2 rohlíky se sýrem a salámem (chystala mamka :-()

Svačina: pomeranč, jablko, nugetový šáteček (od kámošky)

Oběd: zeleninová polévka, kuřecí maso se sýrem a rýží, zeleninová obloha

Svačina: kiwi, jablko

Večeře: chléb s lučinou a tvrdým sýrem, pomeranč

Pití: čaj

Jídelníček je horší než včera. Zase začínám jíst moc. :-(

Taneční 2009

6. prosince 2009 v 20:34 Mé fotky
Přidávám fotku z tanečních. Kvalita je hrozná a ve skutečnosti ta fotka vypadá ještě hůř. xD

6. prosinec

6. prosince 2009 v 20:16 About me
Ahoj :-)

Právě jsem dorazila z poslední taneční lekce domů. Konečně mám tedy taneční za sebou. Už aby byla i ta páteční kolona za mnou. Měla bych se ještě učit, ale vidím to na to, že si lehnu k tv a budu koukat na Superstar. Dnešní jídelníček se mi podařil. Rozhodně je to lepší než včera. Zítra mě čeká vyučování do půl 4. :-(

Snídaně: banán, jogurt Dobrá máma, ani ne hrst ovesných vloček

Svačina: pomeranč

Oběd: zeleninová polévka, kuřecí maso se sýrem a rýží, zeleninová obloha

Svačina: jablko

Večeře: chléb s vajíčkovou pomazánkou, kousek papriky, jablko

Pití: čaj

Pohyb: 2,5 hodiny tančení

Vracím se k blog.cz

5. prosince 2009 v 21:05 About me
Jak napovídá nadpis, tak se vracím k blog.cz. Zkusila jsem si to s blogspotem a nějak mi to nevyhovovalo. Příště až budu mít podobný nápad, tak mě zadržte. Hlavně žádně stěhování. A taky se VRACÍM K HUBNUTÍ. Rozhodla jsem se tak, jelikož poslední dobou jim fakt příšerně. A ještě k tomu jsem víc jak týden vůbec nesportovala. Pokud tedy nepočítám každou neděli taneční, ale tak ty stejně zítra končí. Mé břicho vypadá hrozně. Břišní svaly pomalu, ale jistě mizí a z mého břicha se stává rosol. A já to musím zarazit. Sice se blíží Vánoce a hubnutí půjde špatně, ale já doufám, že mě v tom budete nadále podporovat. :-)

Ďábel nosí Pradu!

5. prosince 2009 v 20:57 About me
Ani já nesmím být pozadu, a proto jsem dnes dopoledne zkoukla film Ďábel nosí Pradu. Sice už je ten film starý 3 roky, ale nevadí. Rozhodně se mi líbil. Od včerejška se ve Španělsku hraje finále Davis cupu. Ačkoliv jsem poměrně velkým fanouškem tenisu, tak jsem se nedívala. Byla jsem na utkání Francouzů a potom i Argentinců v Ostravě v ČEZ Aréně. A to že se finále nekonalo u nás mě dost naštvalo, ale co se dá dělat. Už dvě utkání jsme prohráli a vidím to na to, že prohrajeme úplně všechno. Nemám nervy se na to dívat. Stačí, když z obýváku slyším povzbuzování mého otce. Po obědě jsem se rozhodla se konečně podívat na učení. Samozřejmě jsem zjístila, že mám ještě dělat líčení do češtiny, což se mi nechce. Asi to udělám až ve škole. Vytáhla jsem tedy učebnici a sešit dějepisu. Nějak mi začala být zima a tak jsem se přikryla peřinou a usla. Dějepis tedy považuji za naučen. Pak jsem chtěla vytáhnout fyziku a podívat se na příklady, které jsem nespočítala ve čtvrtek. K tomu ale zatím nedošlo. Včera jsem začala pracovat na prezentaci do výtvarky a dnes večer v tom budu pokračovat. Musím! Nebo to nikdy nedodělám. Zítra to vidím na učení se angličtiny. Stává se ze mě šprt. To je tak když na to učení kašlu a pak je toho moc. Doufám, že se máte líp než já. :-)

2 metrový trpaslík

5. prosince 2009 v 20:57 About me
Konečně je tady víkend. Vždy se na něj těším, ale tentokrát ani moc ne. Čeká mě totiž hromada učení. Celý tento týden jsme se ve škole flákali a na příští týden jsme si naplánovali písemku snad z každého předmětu. Už v pondělí mě čekají 4 písemky. Teda jedna z toho není jistá, ale i tak hrůza. Už včera jsem se začala učit fyziku, abych toho neměla tolik. Dvě a půl hodiny jsem počítala příklady do fyziky. Zítra se kouknu na dějepis, který chci napsat při nejhorším na 2. Což si asi hodně věřím. Ještě že nepíšeme matiku, to je snad nejhorší předmět, co může být. A taky musím udělat "prezentaci" do výtvarky na úterý. Mně se tak nechce. :-( V neděli mě čeká poslední hodina tanečních. Škoda že už končí. Vždy jsem si tam užila nejvíc srandy. V pátek mě čeká kolona. Stále nemám pro tanečního partnera dárek, ale vidím to na malou knížku Kamasutra. xD Jsem zvědavá, kdy si pro ni zajedu do města. Ve městě, kde chodím do školy, totiž není žádné knihkupectví. Vidím to na úterý nebo středu.
A teď k mému nadpisu. Při cestě autobusem ze školy jsme s Bárou (spolužačka) vedly jeden z naších inteligentních rozhovorů a najednou ze mě vypadlo, že si doprostřed zahrady postavím dvoumetrového trpaslíka. Kámoška z toho chytla záchvat smíchu, prý odkdy jsou trpaslíci dvoumetroví, nejsou to náhodou potom obři? Copak plánujete dělat o víkendu vy? Od včerejška pořád dokola poslouchám písničku od Black eyed peas Meet my halfway. Je strašně nakažlivá.