Leden 2010

23. leden

23. ledna 2010 v 9:12 About me
Ahoj:-)

Opět se ozývám po delší době. Nemělo cenu vám sem psát, jak se každý den cpu. Mamka stále pekla buchty a já jedla a jedla. xD Má váha byla na 65 kg. No fuj. Teď je na 63 kg. Aspoň něco. Dnes se chystám na maškarní ples. Jde tam půlka mé třídy, tak snad bude sranda. Jdu za břišní tanečnici. Tudíž budu mít holé břicho. Mám z toho hrůzu. Doufám, že mi nebude zima. Kolem půl 8 se pro mě staví kámoška. Jde za zebru.

Na pololetní vysvědčení bych neměla mít ani jednu 4. Hrozila mi z matiky a z fyziky. Psala jsem ale opravné písemky. Už jsme začali psát písemky na druhé pololetí. A v pondělí píšeme další 2. Budu se muset učit. Od příštího pátku máme jarní prázdniny. Konečně zase volno. Sestra jede na dva dny na lyže a já nevím, co podniknu. Měla bych trochu sportovat, jelikož se přes zimu ani nehnu. Už mě štvou ty mrazy.

Doufám, že se máte fajn. :-) Snad se zase brzo ozvu.

10. leden

10. ledna 2010 v 15:26 About me
Ahoj :-)

V pátek jsem byla na tom absolventském plese. Můj bývalý taneční partner nedorazil. Onemocněl. Tak jsem seděla u stolu se spolužačkou a s pár lidma z její vesnice. Které jsem už znala, až na jednu holku. S kámoškama jsme zašly na 4 drinky (piňakoládu, sex on the beach, tequilu sunrice a mojito). Nejvíc jsem si zamilovala piňakoládu. Nechápu, proč někteří zbožňují mojito. Mě moc teda nechutnalo, obzvlášť když jsem měla každou chvíli mátu v puse. Pak jsme si objednaly jedno pivo, takže jsem byla trošku v náladě. Tančila jsem s kámošem z taneční, se spolužákem a jedním klukem, co mě osahával, jelikož toho měl dost v sobě. Pak jsme tam tančily s holkama. Byla sranda. Obzvlášť když jsme začali házet kostky ledu po parketu. Domů jsem se dostala ve 2 hodiny. Včera jsem neměla na nic náladu a nic se mi nechtělo dělat. Večer jsem psala sms bývalému tanečnímu partnerovi, jestli by se mnou nešel na ples. Nějak mě ty plesy začaly bavit. xD Napsal mi, že asi nebudem moct, že propadá a rodiče ho nikam nechtějí pustit. Ještě se poptám ve třídě, jestli někdo nejde někam na ples. Dnes jsem se musela učit. Zítra píšu 3 písemky a ještě jsem dělala prezentaci do zeměpisu. Zítra mám vyučování do půl 4. :-( Co říkáte na sníh? Mě ani tak moc nevadí, když nemusím jít ven. Bude děs až to začne tát. A co mé hubnutí? Ehm..v podstatě nic. Jím, co chci a váha je stále stejná.

7. leden

7. ledna 2010 v 16:37 About me
Ahoj :-)

Po dlouhé době vám sem napíši jídelníček. Ať vidíte, jak poslední dobou jím. Není to žádná sláva.

Snídaně: 2 rohlíky se sýrem

Svačina: jablko

Oběd: gulášová polévka, 2 zelné placký (průměr cca 8 cm, takže malé)

Svačina: 2 kousky cukroví, jogurt Jogobella light

Večeře: 2 chleby s volským okem

Pití: čaj

6. ledna

6. ledna 2010 v 10:43 About me

Ahoj :-)

Těchto 14 dní nebudu mít moc čas. Uzavírají se u nás totiž známky na pololetí. V pondělí a v úterý jsem měla vyučování do půl 4. Dnes jsem nešla do školy. Byla jsem kámošce kosmetičce na kontrolkách. Opět mě líčila, tentokrát večerní líčení a dělala mi masáž obličeje a dekoltu. Sice jsem vstávala už o půl 6, ale za to jsem brzo doma. Na zítra se musím trochu učit. Už aby byl zase pátek. S hubnutím to není nijak slavné. Teda spíš se cvičením. Váha už se vrací na původní místo, takže jsem ráda. V pátek jdu na absolventský ples. V pondělí jsem si byla koupit lístek. Nevím, jestli se mám těšit. Bude tam můj bývalý taneční partner a taky půlka třídy, tak snad bude sranda.

3. leden

3. ledna 2010 v 10:30 About me
Ahoj :-)

Včera odpoledne jsme jeli ke strýcovi do Trojanovic. Měli jsme v plánu se jít projít. Naše procházka trvala dvě hodiny. Líbilo se mi, jak krásně sněžilo. Potom jsme si šli sednout ke strýcovi do obýváku. Se sestrou jsme si hrály s malýma sestřenkama a ujídaly ze stolu. Opět jsem se nevyhla cukroví a brambůrkům, které jsem zapíjela kolou s rumem. Opravdu boží no. Těsně před odjezdem vytáhl strýc Člověče, napij se. Ehm hráli jsme, ale Člověče, nezlob se. Ale ty pravidla u člověče, napij se, se mi fakt líbily. Např. tam bylo, že má udělat holubičku na 5 vteřin, pak 5 dřepů, pilo se, když byla figurka- láhev vyhozena, nebo vám spadla kostka na zem atp. Někdy bych si to chtěla zahrát, musí to být sranda. Domů jsme přijeli chvíli po 10. a pak jsem si psala s kamarádem na icq. Měl špatnou náladu, o půl noci jsem se rozhodla jít spát a pak jsme si psali do dvou sms. Zítra se jde do školy. Bych si ty prázdniny ještě prodloužila. Čeká mě samé učení. Od zítřka chci začít psát jídelníčky.

1. leden

1. ledna 2010 v 11:42 About me
Ahoj :-)

Konečně jsou svátky za námi. Ne že bych byla nadšená z toho, že končí prázdniny a začne škola. Vůbec se mi do ní nechce. Obzvlášť když se blíží uzavírání známek. Ale aspoň konečně přestanu jíst cukroví a nebudu do sebe vše, co vidím cpát. Silvestr jsem moc neprožívala. Zůstala jsem doma. Alkohol jsem zajídala vším možným. Na váhu raději vůbec nestoupám. Nechci to číslo vidět. Musí být dost vysoké. Opět začínám hubnout. Mám pocit, že to říkám stále dokola a pořád nic. Ale teď už vážně. Asi začnu psát opět jídelníčky. :-)